Traç
A càrrec de Montse Pelfort Valentí i Marina Tomàs Amado
19:00 h
Barcelona
A càrrec de Montse Pelfort Valentí i Marina Tomàs Amado
19:00 h
Barcelona
A càrrec del grup El Tramvia del Foment Mataroní de Mataró
19:30 h
Riudarenes
A càrrec de Dones de Mar Teatre
20:00 h
Reus
A càrrec del grup Tequatre de Figueres
20:00 h
Figueres
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup La Farsa, de Berga
21:00 h
Berga
A càrrec de l'Associació Cultural Mossèn Cinto Verdaguer, de Viladecans
18:00 h
Sant Feliu de Guíxols
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup de teatre Aquinahora de Centelles
18:00 h
Cornellà de Llobregat
A càrrec del grup El Triangle de Barcelona
18:00 h
Terrassa
A càrrec del grup Tequatre de Figueres
18:00 h
Figueres
A càrrec del grup La Farsa, de Berga
19:00 h
Berga
A càrrec del grup TIC Escènic
20:30 h
Castellar del Vallès
A càrrec del grup Cia Cefeida Teatre de Palafrugell
18:00 h
Riudarenes
A càrrec del grup de teatre El Triangle de Barcelona
18:00 h
Cornellà de Llobregat
A càrrec del grup TIC Escènic
18:30 h
Castellar del Vallès
A càrrec del grup La Teatr'Era
19:00 h
Reus
A càrrec del grup Tequatre de Figueres
20:30 h
Castelló d'Empúries
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
21:00 h
Barcelona
A càrrec del grup El Centru de Canet de Mar
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup Teatre La Laguna de Sils
18:00 h
Riudarenes
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup Catalònia Teatre de Cornellà de Llobregat
18:00 h
Cornellà de Llobregat
A càrrec del grup Tequatre de Figueres
18:00 h
Castelló d'Empúries
A càrrec del grup Companyia8 de Terrassa
19:00 h
Reus
A càrrec de la Companyia8
19:00 h
Reus
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup La Farsa, de Berga
21:00 h
Berga
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup teatral Vidreres
18:00 h
Riudarenes
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup La Teatr'Era, de Castellvell del Camp
19:00 h
Reus
Dins el 2n cicle de teatre amateur de Barberà de la Conca
18:00 h
Barberà de la Conca
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup Tequatre de Figueres
18:30 h
Roses
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
17:30 h
Barcelona
A càrrec de la companyia Dona Cançó
18:00 h
Barberà de la Conca
A càrrec del grup La Trapa Jove de l'Agrupació Congrés de Barcelona
20:00 h
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
17:30 h
Barcelona
A càrrec del grup La Trapa Jove de l'Agrupació Congrés de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup Casal Corpus de Barcelona
20:00 h
Barcelona
A càrrec del grup Casal Corpus de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup Kaliu de Teatre de la Barretina de Malgrat de Mar
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup Teia Teatre
19:00 h
Reus
A càrrec del grup Trapelles Team de l'Agrupació Congrés de Barcelona
19:00 h
Barcelona
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
21:00 h
Barcelona
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup La Trapa de l'Agrupació Congrés de Barcelona
20:00 h
Barcelona
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup La Trapa de l'Agrupació Congrés de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
21:00 h
Mataró
A càrrec del grup Els trempats de l'Agrupació Congrés de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup Cloteatre de l'Orfeó Martinenc de Barcelona
18:00 h
Barcelona
A càrrec del grup de Sala Cabanyes de Mataró
18:00 h
Mataró